sk

Neprítomnosť

Milí rodičia/pacienti,


2.12.2022 pre účasť na pohrebe v zahraničí neordinujeme, na ordinácii bude sestrička, ktorá zastreší e-mailové a telefonické poradenstvo, zastupuje nás pani doktorka Martinkovič (viď nižšie kontakt).


2.1.2023-5.1.2023 máme dovolenku, zastupuje MUDr. Tamara Martinkovič v ZS na Drieňovej 38.

Telefón: +421 2 4342 2715, mail: nemá

Recepty na chronické lieky, plienky, zdravotnícke pomôcky, potvrdenia do táborov, škôlok, na lyžiarske zájazdy, do škôl v prírode, na plávanie, hudobnú, výtvarnú, etickú a inú výchovu, o absenciách dlhších ako 5 vyučovacích dní a všetky možné aj nemožné rozumné aj tie hlúpejšie výmysly hláv pomazaných a vôbec všetko, čo nesúvisí s náhlym zhoršením zdravotného stavu (nepatria sem, bradavice, molusky, otázky ohľadom dojčenia, príkrmov, týždeň trvajúcich bolestí nožičiek, vyšetrenia na vodičský preukaz, zbrojný preukaz...) riešte s nami v dostatočnom časovom predstihu, na to zástup neslúži, ďakujem, že to rešpektujete.


P.S. Dávame do pozornosti, že dostupnosť a dovolenky je možné v dostatočnom časovom predstihu skontrolovať vždy na stránke VÚC: https://www.e-vuc.sk/buxus/generate_page.php?page_id=126973